یک پروژه کودکستان بام قرمز توسط bartu

ساخت وبلاگ
پروژه مهد کودک حیاط ، که در اطراف یک حیاط تاریخی طراحی شده است ، توسط معماران MAD ساخته شده است. این پروژه با سقف دینامیکی قرمز خود که به عنوان زمین بازی برای کودکان طراحی شده است ، برجسته است. تحت هدایت ما یانسونگ ، شرکت معماری پکن قصد دارد با ایجاد مناطق جدید در اطراف بناهای تاریخی قرن 18 با پروژه مهد کودک خود ، میراث فرهنگی شهر را حفظ کند.
 
 
 
 
یک ضرب المثل برای کودکان شیطنت در پکن می گوید: "اگر سه روز را بدون مجازات سپری کنید ، سقف به غار می رود." به گفته ما ، طراحی مهد کودک که هنوز در دست ساخت است از این ضرب المثل چینی الهام گرفته شده است.
 
 
هنگام طراحی این سقف جذاب برای پروژه مهد کودک ، معمار قصد داشت فضایی سرگرم کننده برای گذراندن اوقات فراغت کودکان در مدرسه ایجاد کند. طبق گفته استودیو ، این نمادی از آزادی و تخیل بی نهایت است.
 
8 کتابخانه آینده در جهان
 
این کودکستان در یک حیاط سنتی siheyuan واقع شده است که قدمت آن به سال 1725 برمی گردد. با استفاده از این طرح ، معماران قصد داشتند با تلفیق معماری قدیمی و فرم های جدید ، پیوندی بین بنای تاریخی و جدید ایجاد کنند.
 
علاوه بر این ، طراحی سقف فضای محدود بین ساختمان های مدرسه اطراف را به یک زمین بازی رنگارنگ و مرتفع تبدیل می کند که می تواند برای فعالیت های ورزشی و فضای باز مورد استفاده قرار گیرد. سطح براق موج دار روی دست اندازهای کوچک و آپارتمانهای واقع در جنوب غربی سطح سقف ، فضایی طبیعی برای بازی ایجاد می کند.
 
 
 
 
در زیر این سقف شناور ، یک طرح کودکستان با طرح باز وجود دارد. در داخل ساختمان کلاس ها ، کتابخانه ، تئاتر کوچک و سالن ورزشی وجود دارد. این مهد کودک در مجموع به 400 کودک در سنین 2 تا 5 سال خدمات می دهد.
 
هدف معماران این بود که با این طرح نقشه باز فضای آزاد و فراگیر را برای کودکان ایجاد کنند. علاوه بر این ، مناطق جدید یادگیری واقع در مجاورت حیاط قدیمی مشرف به بناهای تاریخی هستند. این اجازه می دهد تا کودکان درک درستی از زمان و بعد را که بین قدیم و جدید متفاوت است ، احساس کنند.
 
 
 
 
قرار است این مدرسه در اطراف سه درخت تاریخی واقع در حیاط اصلی ساخته شود. ساختارهای مهد کودک ها درختان را احاطه کرده و فضای کافی برای رشد آنها باقی می گذارد و اجازه می دهد نور روز از باغ های داخلی وارد کلاس ها شود.
 
یک دفتر فروش املاک و مستغلات قابل استفاده مجدد و غیرقابل استفاده
 
در طول دوره طراحی مهد کودک ، معماران با هدف حفظ یکپارچگی بناهای تاریخی و ایجاد تعامل بین قدیمی و جدید ساخته شده اند. بنابراین ، آنها به یک پروژه مهد کودک پی بردند که در آن کودکان می توانند با احترام نسبت به بناهای تاریخی و طبیعت رشد کرده و برای جامعه ارزش بیافزایند.
 
 
 
مهد کودک ایده آل یک پارک موضوعی یا یک پارک است
https://bartu.ir/
https://bartu.ir/
دکوراسیون منزل با پریا...
ما را در سایت دکوراسیون منزل با پریا دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پریا homedecorasion بازدید : 173 تاريخ : جمعه 23 مهر 1400 ساعت: 2:32