چگونه می توان کابینت های چوبی را لکه دار و تمام کرد

ساخت وبلاگ
اگر به دنبال ظاهری سفارشی با بودجه هستید ، کابینت های ناتمام راهی برای انتخاب شما هستند. هزینه آنها به طور قابل توجهی کمتر از کابینت های پیش ساخته است ، و شما می توانید دقیقاً رنگ لکه را انتخاب کنید و براق کننده مورد نظر خود را به پایان برسانید.
 
 
استفاده از لکه و اتمام آن قبل از آویزان شدن کابینت ها ، فقط کمی وقت و تلاش لازم نیست. کابینت بلوط نشان داده شده در اینجا یک لکه شاه بلوط قرمز دریافت می کند که باعث تیره شدن چوب و افزودن رنگ قرمز گرم می شود در حالی که زیبایی طبیعی چوب و دانه های برجسته آن را نشان می دهد. اگر ظاهری سبک تر و نزدیک به رنگ طبیعی بلوط می خواهید ، یک لکه بلوط طلایی انتخاب خوبی است.
 
 
اما هیچ قانونی وجود ندارد که می گوید شما باید از بلوط استفاده کنید. اگر ظاهر یک الگوی دانه ظریف تر را ترجیح می دهید ، بسیاری از مراکز خانگی علاوه بر بلوط ، کابینت های درخت توس یا افرا نیز حمل می کنند. آیا تا زمانی که برچسب شیب دار را ندیدید ، اشتیاق به کابینت های گیلاس داشتید؟ یک لکه گیلاس روی درخت توس یا افرا به شما تقریب نزدیک چوب گیلاس را می دهد.
 
 
اینها فقط چند ایده است - اگر مطمئن نیستید از چه لکه ای می خواهید استفاده کنید ، یک تخته نمونه درست کنید: یک تخته بلوط ، توس یا افرا و قوطی های کوچک لکه دار بخرید تا امتحان کنید. گزینه دیگر این است که به سادگی رنگ طبیعی چوب را با کنار گذاشتن لکه و فقط استفاده از یک پایان صاف افزایش دهید.
 
 
برای پایان نهایی و شفاف ، پلی اورتان با دستمال مرطوب یک انتخاب عالی است - در اصل همان مواد پلی استر با برس است و از همان محافظت عالی برخوردار است. تنها تفاوت در این است که نسخه پاک کن نازک شده و معمولاً دارای روحیه معدنی است. با پاک کردن ، به سه یا چهار کت نیاز خواهید داشت در حالی که قلم مو فقط به دو کت نیاز دارد. اما با پاک کردن ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد ضربات مسواک یا قطره قطره ندارید ، که اگر یک تکمیل کننده با تجربه نیستید کمک بزرگی خواهد بود. پاک کردن به سرعت ادامه می یابد و می توانید بعد از چند ساعت دوباره رنگ آن را بپوشانید. شما می توانید دستمال مرطوب را با یک براق ساتن انتخاب کنید ، که به نظر می رسد شبیه روکش روغن مالش داده شده با دست باشد ، یا اگر ظاهر لاک براق را ترجیح می دهید ، می توانید از پلی با براقیت براق استفاده کنید.
 
آنچه شما نیاز دارید
تجهیزات / ابزارها
پیچ گوشتی فیلیپس
بلوک سنباده
خلا Shop خرید کنید
پارچه تك
پارچه را رها کنید
قیچی
ضایعات چوب
مواد
کیف فشرده
کاغذ سنباده 220 ریز
پارچه های نخی سفید
دستکش لاتکس
نرم کننده از قبل لکه دار
نوار نقاش
لکه چوب
پلی اورتان را پاک کنید
برس فوم
ظرف پلاستیکی یکبار مصرف با درب
دستورالعمل ها
سخت افزار کابینت را بردارید
درها را از روی کابینت ها برداشته و لولاها و هر دستگیره یا کششی را بردارید. امروزه اکثر کابینت ها دارای لولاهای فنجانی هستند که گاهی لولاهای اروپایی نیز نامیده می شوند. بعضی از این لولاها فقط سه پیچ دارند - دو تا که لولا را به در وصل می کنند و دیگری آن را به کابین محکم می کند. سایر موارد ، از جمله لولایی که در اینجا نشان داده شده است ، دارای دو پیچ دیگر هستند که امکان تنظیم موقعیت درب را پس از نصب در فراهم می کند. مزاحم این پیچ های تنظیم نشوید.
 
هر نوع سخت افزار را در کیسه های بسته زیپ یا ظرف دیگری به همراه پیچ های آن قرار دهید تا چیزی گم نشود.
 
حذف سخت افزار از کابینت
 
تمام سطوح را کمی لکه بزنید تا لکه دار شوند
اکثر کابینت های ناتمام از لبه های کارخانه به اندازه کافی صاف و لکه دار تشکیل می شوند ، اما بهتر است همه سطوح را با کاغذ سنباده 220 سنگریزه کمی ماسه بزنید تا آلودگی های موجود در منافذ چوب از بین برود و از سطح آن اطمینان حاصل شود. صاف و صاف
 
از بلوک سنباده و شن و ماسه فقط در جهت دانه استفاده کنید. هنگامی که به یک مفصل قنداق می رسید ، مانند جایی که یک ریل درب با یک پایه روبرو می شود ، ریل را از بالای قسمت استیل بکشید و سپس ریل را سنباده بزنید تا خراش های دانه متقاطع باقی مانده توسط کاغذ سنباده را پاک کنید.
 
سطوح کابینت شن و ماسه که باید لک شود
 
گرد و غبار را از بین ببرید
کابینت ها را جارو برقی کنید ، سپس با یک پارچه گیره پاک کنید تا همه گرد و غبارهای سنباده پاک شود. پارچه تکی پارچه ای چسبناک است که می توانید از فروشگاه های سخت افزار ، فروشگاه های رنگ و مراکز خانگی خریداری کنید.
 
گرد و غبار شن و ماسه را از سطح پاک کنید
 
محل کار و پارچه ها را آماده کنید
ابتدا از سطح کار خود با پارچه قطره ای یا روزنامه محافظت کنید.
 
مربع های 6 اینچی پارچه نخی سفید را برش دهید تا به عنوان محلول های نرم کننده قبل از لکه و بعداً برای لکه استفاده شود. برای این منظور تی شرت های سفید قدیمی بسیار عالی عمل می کنند ، یا می توانید پارچه های نخی سفید را در هر مرکز خانه یا فروشگاه سخت افزار خریداری کنید.
 
منطقه کار و پارچه را آماده کنید
یک تهویه مطبوع Pre-Stain استفاده کنید
یک لایه نرم کننده از قبل لکه به چوب کمک می کند تا لکه را به طور مساوی جذب کند. برای بالا بردن درها و کابینت ها از سطح کار از ضایعات چوب استفاده کنید.
 
سپس ، با پوشیدن دستکش های یکبار مصرف لاتکس ، یکی از مربع های پارچه ای را که برش داده اید ، دسته کنید و از آن برای پاک کردن نرم کننده استفاده کنید.
 
اجازه دهید حدود 10 دقیقه در آن خیس بخورد و سپس مقدار اضافی آن را پاک کنید. طبق دستورالعمل های محصول اجازه دهید تا نرم کننده خشک شود.
 
نرم کننده را از قبل لکه بزنید
لکه را بزنید
از نوار نقاش برای پوشاندن قسمتهایی که قاب صورت با داخل کابینت مطابقت دارد استفاده کنید. لکه را با برس کف بزنید.
 
برای استفاده از لک می توانید از یک برس رنگ معمولی استفاده کنید ، اما برس های یکبار مصرف کف بسیار ارزان و راحت هستند و عملکرد بسیار خوبی دارند.
 
روی کابینت لکه بزنید
لکه اضافی را پاک کنید
هرچه بیشتر اجازه دهید لکه در آن خیس بخورد ، تیره تر می شود. لکه را به یک درجه روی یک سطح بمالید
دکوراسیون منزل با پریا...
ما را در سایت دکوراسیون منزل با پریا دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پریا homedecorasion بازدید : 176 تاريخ : يکشنبه 2 خرداد 1400 ساعت: 17:08