دستگیره کابینت سرامیکی و چینی

ساخت وبلاگ

دستگیره کابینت سرامیکی

دستگیره کابینت سرامیکی برای سازگاری و ایجاد هارمونی بین مبلمان وکابینت های شما، ساخته شده از مرغوب ترین مواد اولیه و با گارانتی معتبر عرضه می شوند، یکی از بهترین گزینه ها برای مبلمان خانه و محل کار شماست.این دستگیره ها که با استفاده از بروز ترین روش ها تولید و عرضه میشوند و سطح رویین سرامیکی و چینی دستگیره با کیفیت عالی می باشند که در مقابل ضربه های وارده بسیار مقاوم می باشد.به همین خاطر احتمال شکستن،شل شدن یا در رفته گی و زنگ زدگی که می تواند در طول زمان اتفاق بیفتد بسیار کاهش یافته است. به این ترتیب میتوان سالهای زیادی از آنها استفاده کرد و به راحتی با یک دستمال نم دار تمیز می شوند اما برای جلوگیری از خرابی لاک و آبکاری دستگیره های سرامیکی بهتر است از برخورد با مواد شوینده و سفید کند3

آنچه در هنگام خرید دستگیره سرامیکی کابینت باید بدانید

1-شما باید فاصله بین سوراخ ها را اندازه بگیرید ، باید با توجه به این فاصله در مورد اندازه دستگیره سرامیکی کابینت تصمیم بگیرید و آن را خریداری کنید.
2-شما باید پیچ ​​ها را با توجه به ضخامت نئوپان و یا صفحه mdf خریداری شده خریداری کنید.
3-باید اطلاعات دقیق در مورد ضخامت ، ارتفاع ، طول و عرض را بدست آورید. این اطلاعات در سایت ما نیز کاملاً موجود است.
4-باید نظافت دستگیره سرامیکی کابینت را با دقت انجام دهید. به عنوان مثال ، نباید با مواد شیمیایی در تماس باشند
همچنین ، ممکن است هنگام خرید دستگیره سرامیکی کابینت ، کدام مارک خریداری کنید. بدین منظور دستگیره سرامیکی کابینت بسیاری از مارک ها در سایت ما به فروش می رسد. با انتخاب مارک مورد نظر خود می توانید محصولات آن مارک را لیست کنید. در هنگام خرید ، جدا از جزئیات نام تجاری ، اطلاعات قیمت نیز مهم است.
دستگیره های سرامیکی کابینت و کمد، فروشگاه بارتو با توجه و تاکید بر ویژگی های نظیر زیبایی ، کارایی و ماندگاری تولید و عرضه شده اند و میتوان سالیان سال ازآنها به راحتی استفاده نمود.پایه ها و کناره های دستگیره سرامیکی از آلیاژ های مس ، آلومینیوم و زاماک ساخته شده اند که در مقابل رطوبت مقاول و ضد زنگ می باشند و تمیز کردن آنها بسیار راحت و آسان است. در فروشگاه بارتویراق مجموعه ای از مدل های دستگیره های سرامیکی موجود می باشد که برای هر سلیقه ای  دستگیره مناسب  خود را دارا می باشد.دستگیره های سرامیکی  مناسب برای سبک های ممبران ، کلاسیک، انزو و نئوکلاسیک می باشد. و در تمامی مراحل تولید و فروش کیفیت محصولات به خوبی کنترل می شود.
در انتخاب دستگیره سرامیکی کمد و کابینت به چه نقاطی توجه باید کرد اول از همه محصولات انخاب شده باید مناسب محل خود از نظر شکل و اندازه دستگیره باشد و در آخر باید توجه شود که دستگیره انتخابی با کابینت وسطح مورد نظر تناسب دارد یا نه ؟ با توجه با این نقاط میتوانید دستگیره سرامیکی مورد نظر خود را برای کابینت، کشو،دراور،تخت و…انتخاب کنید شما میتوانید از وبلاگ بارتو نیز در برای راهنمایی انتخاب بهره ببرید.

https://bartu.ir/product-category/cabinet-handles/ceramic-handle/

دکوراسیون منزل با پریا...
ما را در سایت دکوراسیون منزل با پریا دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پریا homedecorasion بازدید : 182 تاريخ : جمعه 23 مهر 1400 ساعت: 2:33